Sercan Cihan

Yoga Eğitmeni

Sercan Cihan Kimdir?

Yoga Alliance onaylı 95 saat Çocuk Yogası Eğitmenliği sertifikasını Alper Bayraktar’dan alarak yoga eğitimlerine başlamış ve ardından Bali’de Yoga Eğitmenlik Eğitimini tamamlamıştır. Yoga eğitimlerine halen; IAYT(International Association of Yoga Therapists) onaylı 800 saat Yoga Terapisi Diploma Programı ile devam etmektedir.

Yoga’nın derin bilgisini içselleştirmeyi ve felsefesi ile bütünüyle ele almayı önemsemektedir. Yoga Terapi bakış açısı ile, her beden ve zihine uygun yoga yöntem ve araçlarını kullanarak, iyileşmeye destek olmayı hedeflemektedir. Yoga derslerinde “rahatlık içinde bir çaba” eşliğinde, nefes ve beden ile bağ kurmayı sağlamak ve her bedenin kendi içinde tam, mükemmel ve eşsiz olduğu bilinciyle gelişimine katkı sağlamak öncelikli amaçlarıdır.

Yoga eğitimlerine ilaveten, kişisel gelişim alanında; “Kapsamlı Yaşam Koçluğu”, “Beden Dili ve Mikro ifadeler”, “NLP Uygulayıcısı” ve MEB onaylı “Eğitmenlik Eğitimi” sertifikalarına ayrıca çocuk yogası eğitimine ek olarak, ICF onaylı 5/12 yaş “Koçluk Oyun Araçları Eğitmeni” sertifikasına sahiptir. Aktif meditasyon ve holotropik nefes eğitimlerini ise Samuel Boursier‘den almıştır.

Yaşantısını her daim kendisini geliştirerek ve öğrenmeye devam ederek geçirmeyi ilke edinmiş, edindiği bilgilerin ışığında paylaşımlar yaparak sağlıklı gelişimin elçisi olmayı hedeflemiştir.

Diğer Eğitmenlerimiz

Zeynep Barut

Tai Chi ve Qigong Eğitmeni

Gül Çidem

Pilates Eğitmeni

Marmaris'te Yoga ve Pilates Stüdyosu mu Arıyorsunuz?

İletişim formumuzu doldurun, biz sizi arayalım. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde; bedeninle bir ol, ruhuna hitap et!